Bílý králíček

Dětská dřevěná noční lampička ve tvaru bílého králíčka od značky Peekaboo.

5 790 Kč
2 - 3 týdny

 Krásná lampička z masivního borovicového dřeva, v podobě králíčka jistě potěší každého. Tento nádherný motiv se hodí do jemného stylu v pokoji. Doplňí design celého pokojíčku nejen v noci, kdy bude vašemu dítěti dělat společnost a příjemně svítit, aby se nebálo, ale i přes den, kdy slouží jako nádherná dekorace.

 Každá lampička je ručně vyrobená, od prvotního nákresu, návrhu, opracování dřeva až po jemné taky štětcem. Každý kus je originál a mnohokrát projde šikovnými rukami v rodinné firmě Peekaboo.

Lampička je na baterie, takže se nemusíte bát kabelů. Ty jsou schované pod krytem, který je řádně zabezpečený. Napájená je AA bateriemi.

Světelným zdrojem jsou LED diody, které jsou úsporné s dlouhou životností, takže vydrží svítit opravdu dlouho. 

 

Materiál:

  • borovicové masivní dřevo
  • ekologické barvy
  • LED diody

Barva:

  • bílá, růžová, černá
  • bezpečné akrylové barvy, doporučené asociací pro alergiky

Velikost: 38 x 28 x 5,5 cm

Napájení: 3V, 2 x AA, baterie jsou součástí balení

Certifikace: CE certifikát

Doba dodání

 Pokud je lampička skladem, dodání je možné do týdne. V případě výroby prosím počítejte 2-4 týdny. Každá lampička je ručně dělaná rodinnou firmou Peekaboo a dávají si záležet, aby každý kus byl kvalitní a jedinečný. 

Děkujeme za pochopení.

Kód Kód: PKB03
Jméno značky: Peekaboo
Kategorie: Dřevěné dětské lampičky
Záruka: 2 roky
Barva: Růžová, Černá, Bílá
Certifikace: CE
Druh napájení: 2 x AA baterie
Materiál: Masivní borovicové dřevo
Velikost: 38 x 28 x 5,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_1

 Rodinná manufaktura, kde jim záleží na ruční práci a kvalitním designu. Projekt, jeho realizace od kresby, opracování dřeva až po jeho konečnou úpravu a tahy štětcem, to vše vzniká v rodinné manufaktuře z masivního borovicového dřeva.

Borovice má charakteristickou čistou kresbu a její dřevo velmi příjemně voní, díky silné tvorbě pryskyřice. Snadno se zpracovává a zároveň se vyznačuje odolností a životností. 

Každá lampička urazí dlouhou cestu od fáze konceptu, přes návrh až po výrobu. 

Výroba lampiček je pro tuto rodinou firmu radost, ať už se jedná o grafickou úpravu, broušení dřeva či tahy štětcem. Do každé činnosti vkládají kus srdce a především je důležitá Vaše spokojenost. Snaží se, aby motivy byly atraktivní, vkusné a z kvalitních přírodních materiálů.