Dětská mini polička Duha

dětská police duha
1 390 Kč –50 %

Dřevěná dětská mini polička s růžovou duhou od značky Dekornik.

1 390 Kč –50 % 690 Kč
Skladem (1 ks)

 Mini police, které se vejdou všude - poblíž postele, psacích stolů, k hracímu koutku nebo klidně i do předsíně :)

Polička je široká cca 32 cm, takže nezabere mnoho místa, pomůže Vám uspořádat každodenní věci a v neposlední řadě vyzdobit pokoj.

Mini poličká má jak vodorovnou polici, tak 3 kolíčky na které můžete zavěsit např. sáček s pantoflemi, noční košilku, šperky.. Fantazii se meze nekladou.

Horizontální police je 6 cm hluboká, takže se skvěle hodí na menší výstavu nebo užitečnou polici na odložení drobností.

 

Barevná přední strana je nálepka umístěná na povrchu překližky.

 

Technické parametry:

  • velikost poličky: 32 cm x 31 cm
  • překližka má tloušťku 1 cm
  • hmotnost cca 1 kg
  • délka kolíčků - 4 cm
  • hloubka police - 6 cm  

Montáž celé police nevyžaduje žádné další zařízení: nejsou třeba žádné šroubováky ani kladiva. Jednoduše seskládáte všechny díly dohromady. Montuje se pomocí šroubů umístěných v otvorech, později zakrytých vodorovnou policí. Po sestavení jsou neviditelné.

Kód Kód: 1122009803402
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Dekorace do pokojíčku
Záruka: 2 roky
Barva: Růžová
Určení: Pro dívky
Vzor: Duha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.