Dětská samolepka Králíčci - Happy Rabbits

Samolepky na zeď s králíčky Happy Rabbits Wonderland Set od značky Dekornik.

JIŽ POSLEDNÍ KUS, NEBUDE MOŽNÉ JIŽ OBJEDNAT.

 

1 790 Kč
2 - 3 týdny

Tato sada je výsledkem spolupráce s Kasiou Goraj-Stróżyńskou, největší ilustrátorkou pro děti.

Zde je skupinka králíčků- Happy Rabbits, nebo jak jsme tomu říkali, Happy Rabbits Wonderland. Země štěstí sedmi malých stvoření, která okouzlí každé malé dítě.

Naše fotky pocházejí z krásných pokojů od úžasných maminek na jejich instagramových profilech: @54_metres, @_amimami_, @sidor.jolanta

 

 Rozměry :  

  • samolepky jsou na šabloně 95 cm x 70 cm
  • spící králíček : 30 cm x 20 cm
  • skákající : 36 cm x 26 cm
  • škrábající se za uchem : 20 cm 30 cm
  • sedící : 21 cm x 31 cm

 

Materiál :

  • Základní materiál: 100% polyesterová tkanina Vrstva 90g/m2, oboustraně potaženo PE, zvenku potažen silikonem.Lepivá boční vrstva- akrylové lepidlo, trvalé, pro použití na malované nebo strukturální stěny.
  • Tloušťka : 370 mikronů
  • Gramáž : 360g/m2
  • Povrch : satén  

 

Technické parametry :

Materiál má silné lepidlo na akrylátové bázi a tzv. block out funkci, což znamená, že přes samolepku neprosvítá žádný barevný prvek na stěně.Samolepka má jemnou strukturu, sotva znatelnou (stejně jako materiál), ale právě tento materiál poskytuje silnou a nádhernou reprodukci barev, která se skvěle hodí např.domácí mazlíčci- vypadají jako živé.    Velice snadno se lepí, má silné lepidlo, ale ne tak jako např. všechny reklamní fólie, které chytnou od první vteřiny.

Pozor : Před nalepením samolepky - stěnu důkladně připravte a očistěte od prachu nebo mastnoty. Samolepky nalepte nejdříve cca 20dní od nátěru poslední malby.  

Kód Kód: 1122009302103
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Určení: Pro dívky, Pro kluky

Jak lepit samolepky Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.