Dětská samolepka Labutě - Dekornik Swans / Magic Is Everywhere

Samolepky na zeď Swans / Magis Is Everywhere od značky Dekornik.

1 590 Kč
Skladem (1 ks)

Nádherné labutě z kolekce Magis Is Everywhere Vás jistě nadchnou, tak jako mne. Jsou jak stvořené pro něžný pokojíček, který obývá miminko nebo mladá slečna.

Tuto kolekci vytvořily dvě talentované ilustrátorky- Kasia GS a Kasia Bachor.

 

Prosím vyberte si jeden z rozměrů:

 

Velikost M:

 • labutě s girlandou: 52 cm x 28 cm ( k nalepení na dvě části, zvlášť labuť a girlanda)
 • labuť na levo, s mrakem: 42 cm x 36 cm
 • labuť na pravo, vystupující z mraků: 52 cm x 27 cm
 • malá labuť uprostřed: 20 cm x 17 cm
 • další šířky mraků: 38 cm, 29 cm, 26 cm, 18 cm

 

Velikost L:

 • labuť s girlandou: 80 cm x 40 cm (k nalepení na dvě části, zvlášť labuť a girlanda)
 • labuť na levo, s mrakem: 63 cm x 50 cm
 • labuť na pravo, vystupující z mraků: 77 cm x 40 cm
 • malá labuť uprostřed: 30 cm x 25 cm
 • další šířky mraků: 56 cm, 43 cm, 38 cm, 27 cm

 

Každá šablona má 14 dalších hvězdiček pro dokončení celé kompozice.

 

 • Materiál : Základní materiál: 100% polyesterová tkanina Vrstva 90g/m2, oboustraně potaženo PE, zvenku potažen silikonem. Lepivá boční vrstva- akrylové lepidlo, trvalé, pro použití na malované nebo strukturální stěny.
 • Tloušťka : 370 mikronů
 • Gramáž : 360g/m2
 • Povrch : satén      

 

Technické parametry : Materiál má silné lepidlo na akrylátové bázi a tzv. block out funkci, což znamená, že přes samolepku neprosvítá žádný barevný prvek na stěně.Samolepka má jemnou strukturu, sotva znatelnou (stejně jako materiál), ale právě tento materiál poskytuje silnou a nádhernou reprodukci barev, která se skvěle hodí např.domácí mazlíčci- vypadají jako živé.    Velice snadno se lepí, má silné lepidlo, ale ne tak jako např. všechny reklamní fólie, které chytnou od první vteřiny.

Pozor: Před nalepením samolepky - stěnu důkladně připravte a očistěte od prachu nebo mastnoty. Samolepky nalepte nejdříve cca 20dní od nátěru poslední malby.  

Kód Kód: 285
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Určení: Pro dívky, Pro kluky

Jak lepit samolepky Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.