Dětská samolepka Savanna - Dekornik Savanna Wonderland Set

Samolepky na zeď Savanna Wonderland Set od značky Dekornik.

1 390 Kč 1 990 Kč od 1 390 Kč
1 - 2 týdny 1 - 2 týdny Zvolte variantu

 Savanna Adventure kolekce je tlupa zvířat- žirafa, lemur, slon, pštros, lemur, tatínek lev se synem, tukan a dokonce i růžový plameňák. Nádherné samolepky budou dokonalou ozdobou Vašeho dětského pokoje. Podněcují fanzazii, můžete si o nich povídat a dotvářejí interiér, kterému vdechnou exotický nádech. 

Zvířata jsou v pastelových odstínech, aby se hodily do různých stylů v interiéru. Tvůrce kasia namalovala tyto zvířata tak, aby byly realističtější a vypadaly jako ze stránek botanických alb.

Věříme, že dovedou rozvinout zájem o zvířata a dětskou zvídavost v kouzelném světě Savany. 

 

 Velikost šablony S: 70 cm x 70 cm

 •  žirafa: 48 cm
 • slon: 34 cm
 • plameňák: 20 cm
 • velký lev: 26 cm
 • malý lvíček: 16 cm
 • lemur: 12 cm
 • tukan: 14 cm
 • pštros: 26 cm 

 

Velikost šablony L: 100cm x 100 cm

 •  žirafa: 67 cm
 • slon: 49 cm
 • plameňák: 27 cm
 • velký lev: 37 cm
 • malý lvíček: 24 cm
 • lemur: 16 cm
 • tukan: 20 cm
 • pštros: 37 cm 


Materiál :

Základní materiál: 100% polyesterová tkanina

Vrstva 90g/m2, oboustraně potaženo PE, zvenku potažen silikonem. Lepivá boční vrstva- akrylové lepidlo, trvalé, pro použití na malované nebo strukturální stěny.

Tloušťka : 370 mikronů

Gramáž : 360g/m2

Povrch : satén

 

Technické parametry :

Materiál má silné lepidlo na akrylátové bázi a tzv. block out funkci, což znamená, že přes samolepku neprosvítá žádný barevný prvek na stěně.Samolepka má jemnou strukturu, sotva znatelnou (stejně jako materiál), ale právě tento materiál poskytuje silnou a nádhernou reprodukci barev, která se skvěle hodí např.domácí mazlíčci- vypadají jako živé. 

Velice snadno se lepí, má silné lepidlo, ale ne tak jako např. všechny reklamní fólie, které chytnou od první vteřiny.

Pozor

Před nalepením samolepky - stěnu důkladně připravte a očistěte od prachu nebo mastnoty. Samolepky nalepte nejdříve cca 20dní od nátěru poslední malby.

 

Kód Kód: VARIANT1122009305418 VARIANT1122009305432 Zvolte variantu
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Určení: Pro dívky, Pro kluky

Jak lepit samolepky Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.