Dětská tapeta Savanna Adventure - Dekornik

Animals Adventure je jedinečná tapeta se zvířátky od značky Dekornik.

 

2 550 Kč 3 790 Kč 4 900 Kč 6 290 Kč 6 990 Kč 8 700 Kč 9 300 Kč 11 390 Kč od 2 550 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu

 Tato tapeta je splněný sen pro mnoho dětí. Skutečné africké dobrodružství se zvířaty, které miluje každé dítě.

Design této tapety si vyžádal hodně úsilí. Ilustrátoři od značky Dekornik nechtěli navrhnout tapetu, která bude jen na určitou šířku zdi. Tuto tapetu zle použít na zdi od 100 cm až například 500cm. Zvířecí motiv se na tapetě opakuje a zvířátka jsou rozmístěna tak, aby se nestalo, že nějakou postavičku při instalaci rozpůlíte.

 

Nejdůležitější věci, které potřebujete vědět o tapetě Savanna Adventure:

Tapeta začíná slonem, který se jako jediný neopakuje. Je příliš velký a mohl by Vám zabrat spousty místa.Vzor je rozdělen do pruhů o šíři 50 cm, zvířata jsou rovnoměrně rozmístěná po tapetě.

 

Jak objednat šíři tapety:

Nejprve si změřte šířku stěny. Pak se podívejte na náš referenční výkres- kolik panelů by se Vám na stěnu hodilo.

 

Tapeta je rozdělena do pruhů:

  • Výška: 280 cm
  • Šířka: 50 cm

 

 Než nalepíte tapetu, zkuste ji přiložit ke zdi, abyste viděli jak vypadá. První pásek se lepí nejpevněji od spodu.To je z důvodu, že ve spodní části mohou být např.rostlinky a pokud máte zeď třeba 260 cm vysokou, lepením ods shora byste o ně přišli.

 

Velikosti zvířat:

  • slon: 155 cm
  • žirafa: 230 cm
  • plameňáci: 140 cm - 190 cm
  • lvíče: 65 cm
  • stromy v pozadí: 252 cm

 Tyto pruhy se vejdou do každého standardního bytu, protože je k dispozici dalších 20 cm délky, takže můžete řezat na výšku vaší zdi. Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit stěnu a objednat požadovaný počet pruhů. Už nebudete potřebovat rozsáhlé odborné konzultace. Tady nemůžete udělat chybu. Úzké pruhy tapety zaručují, že tapeta bude téměř dokonale sedět na šířku stěny. A co víc, opakující se vzor, ​​kde každý z pruhů vypadá stejně, umožňuje prvkům vzoru bezchybné uspořádání na stěně, jakmile tapetu nalepíme od stropu. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

 

Technické parametry:

Naše tapety vyrábíme na speciálním materiálu, který jsme na trhu velmi dlouho hledali. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý. Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho aplikaci doporučujeme použít lepidlo bez rozpouštědel. Doporučujeme zejména lepidlo Flugger 377 (nejedná se o reklamu, tento produkt v našem studiu používáme vždy k aplikaci tapet, proto doporučení).

Kód Kód: 696/100 696/150 696/200 696/250 696/300 696/350 696/400 696/450 Zvolte variantu
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Tapety do dětského pokoje
Záruka: 2 roky
Barva: Vícebarevná
Materiál: Papír
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Šířka tapety: 50 cm
Určení: Pro dívky, Pro kluky
Výška tapety: 280 cm

Jak lepit tapety Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.