Dětské samolepky zlaté hvězdy 3 sady

samolepky hvezdy zlate
530 Kč –35 %

Dětské samolepky zlaté hvězdy.

SADA OBSAHUJE 3 ŠABLONY NÁLEPEK.

Z 95% lze hvězdičky snadno sundat a přelepit. 

530 Kč –35 % 340 Kč
Skladem (2 ks)

Sada nálepek na stěnu - zlaté hvězdičky. vyzdobte si pokojíček jak potřebujete.

Jednoduché, krásné a decentní. Pokud toužíte po změně, ale tapety nechcete, tato varianta bude pro Vás perfektní řešení.

Ve většině případů (95 %) jdou samolepky snadno sundat a přelepit bez poničení zdi, vždy ale doporučujeme předem vyzkoušet. 

 

Rozměr šablony : 30 cm

Počet hvězdiček : 60 ks ( 20 ks na šabloně)

Rozměry hvězdiček : 3 cm, 4,5 cm, 6 cm a 8 cm

 

Samolepky jsou vyřezávané z kvalitní fólie se silným lepidlem.

Jsou omyvatelné, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Materiál je dovážen z Belgie a firma Dekornik ho používá již 7 let.

 

Pozor

Před nalepením samolepky - stěnu důkladně připravte a očistěte od prachu nebo mastnoty. Samolepky nalepte nejdříve cca 20dní od nátěru poslední malby.

 

Kód Kód: 1122009400700
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Určení: Pro dívky, Pro kluky
Vzor: Hvězdy

Jak lepit samolepky Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.