Dinosaurus Stegosaurus nástěnná dřevěná dekorace

Nástěnná dětská dřevěná dekorace od značky Cut It Now, dinosaurus Stegosaurus.

Doporučuji i v kombinaci s dalšími dinosaury: DiplodocusTriceratops T - rex.

1 730 Kč
Skladem (1 ks)

 Je Vaše dítě fanouškem dinosaurů? Pak jistě ocení kolekci dinosaurů od Cut It Now, kde můžete vybírat ze čtyřech různých druhů- T-rex, Stegosaurus, Triceratops a Diplodocus.

 Dinosaurus Stegosaurus je vyrobený z překližky z tvrdého dřeva. Prvky jsou uspořádány jako puzzle, ale nemusíte se bát, instalaci zvládne každý :) Dodává se se sadou fixačních prvků, žádné vrtání a díry, pouze nalepíte. Fixační hmota za sebou nezanechává stopu. Lze nalepit zrcadlově, takže se bude hodit do každého Vámi vybraného místa. 

Celá kolekce od Cut It Now je nádherná, decentní a v pokojíčku nepřehlédnutelná.

 

Rozměry :

výška 80 cm, šířka 125 cm

 

  Detailní informace :

  • Barva a provedení : přírodní
  • Materiál : překližka z tvrdého dřeva

 

Instalace : Stačí pouze odejmou samolepící hmotu z archu a nalepit. Ujistěte se, že povrch  je čistý a bez prachu. Dekoraci snadno přemístíte.

 

Nejedná se o hračku, dekorační prvek.

 

VAROVÁNÍ:

Výrobek byl vyroben podle originálního nápadu a designu, ke kterému výhradní autorská práva - majetková i nemajetková - vlastní Cut It Now a Bambooko. Právo vytvářet užitkový produkt Cut It Now a Bambooko je v Polsku a v celé Evropské unii právně chráněno v souladu s Nařízením Rady (ES). Kupující produktu nenabývá práva k designu, užitnému vzoru produktu ani právo na jeho kopírování. Kopírování nebo napodobování produktu porušuje práva Cut It Now a Bambooko a je zakázáno zákonem v souladu s čl. 3 sec. 2 a umění. 13. sec. 1 zákona ze dne 16. dubna 1993 o potírání nekalé soutěže (Sbírka zákonů z roku 2003, č. 153, položka 1503, ve znění pozdějších předpisů), pod sankcí občanskoprávní odpovědnosti podle čl. 18 a trestní odpovědnost - peněžitý trest, omezení na svobodě nebo odnětí svobody až na 2 roky - podle čl. 24 zákona.  

Kód Kód: 168
Jméno značky: Cut It Now
Kategorie: Dekorace do pokojíčku
Záruka: 2 roky
Barva a provedení: Přírodní
Druh výrobku: Dřevěná dekorace na zeď
Kolekce: Dinosauři
Materiál: Překližka z tvrdého dřeva
Rozměr varianty M: 80 x 125 cm
Rozměr varianty S: 60 x 94 cm
Vzor: Stegosaurus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Cut It Now

Cut It Now je mladá značka, která vznikla díky brainstormingu dvou sester a jejich lásce ke krásným dětským doplňkům. 

Doplňky pro útulné dětské pokojíčky jsou plné nápadů a nových unikátních řešení. Značka nejraději pracuje s tvrdou překližkou, která je decentní, dřevo opticky zahřeje a dotváří kouzelnou atmosféru v dětském pokoji.