Montessori dětská šatna

Montessori šatník pro malé slečny. 

7 499 Kč
2 - 3 týdny

 Máte rádi Montessori a chcete Vaši malou slečnu učit samostatnosti? Pak se Vám jistě zalíbí tento skvělý kus nábytku, který je velice prakticky řešený.

Jedná se o mini šatnu - která je jako otevřená skříň na dětské oblečení a boty. Její design usnadňuje výběr a jejich vrácení zpět na místo.

Nábytek je vhodné na běžné oblečení a 6 párů bot.

 

 Jak naučit dítě samostatně si vybírat každodenní oblečení? Vybavte je mini šatnou. Šatní skříň je ve tvaru vysokého domu se střechou.

Příčný nosník na ramínka vespod je na koncích zajištěn, díky tomu jeho obsah po stranách neklouže. Celý kus je podepřen na široké platformě, která dostatečně stabilizuje nábytek. Velice snadná montáž.

 

Může se stát skvělým pomocníkem při výchově Vašeho batolete. Skvěle se hodí do dětského pokoje, vedle Vaší skříně či do chodby.

Rozměry:

  • výška 120 cm
  • šířka 96 cm 
  • rozměry základny- šířka 63  cm, hloubka 55 cm

Barvy: možnost výběru barvy dle vzorníku, může být vše v barvě, jen přírodní nebo kombinace police přírodní, boky barva, či naopak - dle Vaší fantazie :)

béžová, sv.modrá, lila, mint, perlově šedá, pudrově růžová, vanilka, bílá nebo přírodní provedení

 IMG_9437

Kód Kód: DR
Jméno značky: My Mini Home
Kategorie: Montessori
Záruka: 2 roky
Barva: Dle výběru
Materiál: Dřevo, překližka
Určení: Pro dívky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 MyMiniHome Logo

 

 My Mini Home je obchod plný kreativních konceptů. Produkty, které v něm můžete objevit, byly záměrně navrženy a vyvinuty pro nejmladší uživatele. Dřevěné nábytkové díly jsou multifunkční a v dětském pokoji slouží nejen k estetickému účelu. Tyto nekonvenční kusy nábytku podněcují fantazii detí, objevují potenciální spektrum možných funkcí prostřednictvím speciálně navržených prvků.

Tato značka nabízí nábytek, který se doplňuje dalšími díly, díky kterým získají produkty další funkce. Zástěna se tak může stát psacím stolem, knihovnou nebo domečkem pro panenky.

Jednoduché estetické návrhy nábytku ovlivňují analytické schopnosti dítěte. Také s ním rostou, díky možnosti úpravy desek a výšky. 

Firma je rodinná, kdy rodiče navrhují, vyrábějí a děti vždy přetestují, aby vše bylo dokonalé :)

  Poprvé, když jsem viděla výrobky této firmy, se mi rozzářily oči, konečně je tady něco tak dokonalého, kreativního a přitom tak hezkého! Na našem trhu je mnoho výrobků, ale ještě jsem nenašla takový, který by byl lepší než třeba otočná knihovna, která je nejen funkční, ale naprosto kouzelná a jsem ráda, že s My Mini Home mohu spolupracovat. 

 

podpis