Nástěnná dětská police koloušek Dekornik

Dřevěná mini polička do dětského pokoje od značky Dekornik.

1 390 Kč
1 - 2 týdny

Mini police, které se vejdou všude- poblíž postele, psacích stolů nebo dokonce předsíně.

Police jsou široké cca 32 cm (každý vzor má trochu jiný rozměr), takže nezaberou mnoho místa, pomohou Vám uspořádat každoděnní věci a vyzdobit pokoj.

Mini polička má jak vodorovnou polici, tak 3 kolíčky, na které můžete zavěsit např. sáček s pantoflemi nebo šperky pro malou princeznu.

Horizontální police je 6 cm hluboká, takže se skvěle hodí na menší výstavu nebo užitečnou polici na odložení menších věcí.

Spící koloušek je na poličce nalepen.

 

Rozměry: 

  • Police: 32 cm x 32 cm
  • Překližka má tloušťku 1 cm, světlá a váží cca 1 kg.
  • Montuje se na šrouby, které jsou umístěny v otvorech a následně zakryty vodorovnými policemi. Po přimontování nejsou šrouby viditelné.
  • Délka závěsných kolíčků: 4 cm
  • Hloubka vodorovné police: 6 cm

 

Montáž je velice snadná, pouze jednoduše poskládáte všechny díly dohromady.

Pokud však chcete, aby police byla super pevná, můžete použít montážní body (vyříznuté v překližce) a slepit lepidlem na nábytek. (Není součástí balení)

Kód Kód: 1122009802801
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá, Bílá
Druh výrobku: Polička
Materiál: Překližka
Rozměry: 32 x 32 cm
Vzor: Koloušek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.