Nástěnná dřevěná dekorace strom s ptáky

Dětská nástěnná dřevěná dekorace - Strom z ptáky od značky Cut It Now.

Snadná instalace, sestavte jako Puzzle a speciální hmotou nalepte na stěnu.

Lze přemístit.

2 690 Kč
2 - 3 týdny

Jedinečný kousek od značky Cut It Now patří mezi Bestsellery této značky.

Strom je vyrobený z překližky z tvrdého dřeva. Prvky jsou uspořádány jako puzzle, ale nemusíte se bát, instalaci zvládne každý :)

Velká výhoda je, že pokud chcete změnit místo, snadno odlepíte a přilepíte jinam. Dodává se se sadou fixačních prvků, žádné vrtání a díry, pouze nalepíte. Fixační hmota za sebou nezanechává stopu.

Poznámka - výrobek nepotřebuje zalévání :)

Celá kolekce od Cut It Now je nádherná, decentní a v pokojíčku nepřehlédnutelná.

 

Velikost: 1,7 x 1,7 m

 

Detailní informace:

    • Barva: přírodní
    • Materiál: 3 mm překližka z tvrdého dřeva

 

Instalace

Stačí pouze odejmou samolepku z archu a nalepit. Ujistěte se, že povrch je čistý a bez prachu.

 

Prosím pozor:

Výrobek byl vyroben podle originálního nápadu a designu, ke kterému vlastní výhradní autorská práva - majetková i nemajetková - vlastní Cut It Now. Právo vytvářet užitný výrobek Cut It Now je v Polsku a v celé Evropské unii právně chráněno v souladu s Nařízením Rady (ES) č. 6/2002 ze dne 12. prosince 2001 o vzorech Společenství. Kupující produktu nenabývá práva k designu, užitnému vzoru produktu ani právo na jeho kopírování. Kopírování nebo napodobování produktu porušuje práva Cut It Now a je zakázáno zákonem v souladu s čl. 3 sec. 2 a umění. 13. sec. 1 zákona ze dne 16. dubna 1993 o potírání nekalé soutěže (Sbírka zákonů z roku 2003, č. 153, položka 1503, ve znění pozdějších předpisů), pod sankcí občanskoprávní odpovědnosti podle čl. 18 a trestní odpovědnost - peněžitý trest, omezení na svobodě nebo odnětí svobody až na 2 roky - podle čl. 24 zákona.

 

Kód Kód: 204
Jméno značky: Cut It Now
Kategorie: Dekorace do pokojíčku
Záruka: 2 roky
Barva: Přírodní
Druh výrobku: Dřevěná dekorace na zeď
Materiál: Překližka z tvrdého dřeva
Rozměry: 170 x 170 cm
Vzor: Strom s ptáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Cut It Now

Cut It Now je moderní stylová značka, která vznikla díky brainstormingu dvou sester a jejich lásce ke krásným dětským doplňkům. Doplňky pro útulné dětské pokojíčky jsou plné nápadů a nových unikátních řešení. Značka nejraději pracuje s překližkou, která je decentní, dřevo opticky zahřeje a dotváří kouelnou atmosféru.