Tapis Petit dětský koberec Jort s letadly

Ručně vyráběný měkký kulatý koberec s letadýlky - Jort od Nizozemské značky Tapis Petit.

Kulatý tvar 130 x 130 cm. Lze prát v pračce.

2 450 Kč
Skladem (1 ks)

 Jedinečný bavlněný kusový koberec od Tapis Petit, který je ručně vyrobený za férových podmínek.

Konečně něco pro kluky! Toto téma miluje snad každý a je vkusně přenesené na béžový koberec. 

Značka Tapis Petit se specializuje na dětské koberce - jemné, měkké z přírodních materiálů, sladěné tóny barev a kvalitní zpracování je samozřejmostí.

Jeho velká výhoda je možnost praní v pračce. 

 

 Popis

  • kulatý koberec o rozměru 130 x 130 cm
  • lze prát v pračce na 30°
  • ruční výroba za férových podmínek
  • výroba, použité materiály jsou šetrné k životnímu prostředí

Barva - béžová, tm.modrá

 

Údržba

Lze prát v pračce na program ručního praní na 30°, nechat vyschnout naplocho.


Podrobnosti 

Každý koberec je jedinečný, protože jsou vyráběny ručně, koberce Fair Trade, ekologicky šetrný.

Kód Kód: TC2075
Jméno značky: Tapis Petit
Kategorie: Dětské koberce
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová, Tmavě modrá
Certifikace: Fair Trade
Ekologické výrobky: Z přírodních materiálů
Materiál: 100% všívaná bavlna
Praní v pračce: Ano
Rozměry: 130 x 130 cm
Výroba: Ruční výroba
Vzor: Letadla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Tapis Petit


Koberce Tapis Petit. Nizozemská značka Tapis Petit se specializuje na jemné měkké koberce pro Vaše nejmenší. Tato značka je známá přírodními materiály, sladěním barevných tónů a vynikající kvalitou. Cílem Tapis Petit je, aby tyto krásné koberce byly dostupné pro každého.

 

Zakladatelka Annemiek Wessels-Boer má více jak 20 let zkušeností v hračkářském průmyslu a maloobchodu a svou vášeň pro krásné vybavení a bytové doplňky tak realizovala založením značky Tapis Petit. Dětské koberce jsou navrženy podle hesla „Svět vám leží u nohou“. Každý koberec Tapis Petit je navíc jedinečný, vyrobený ručně ve vysoké kvalitě. Annemeiek si zakládá na dodržování Fair Trade, koberce jsou ekologicky udržitelné a šetrné k životnímu prostředí a co víc, za přijatelnou cenu.

Tapis Petit: omyvatelné dětské koberce s atraktivním designem 

Na svých cestách po světě byla Annemiek vždy připravená objevovat nové poklady. Její práce ji přiváděla do odlehlých továren, kde měla možnost navrhovat designy. Měla vždy velký zájem o kvalitu zpracování a spokojila se pouze s produkty nejvyšší kvality.

Měkké a trendy koberce pro děti 

Koberce Tapis Petit jsou inspirovány nejnovějšími trendy. Jsou měkké a speciálně navržené pro děti. Tapis Petit se zabývá navrhováním veselých a stylových koberců, které jsou cenově dostupné. Tapis Petit pracuje s materiály jako je juta, vlna a bavlna. Aby výsledný koberec Tapis Petit byl dokonalý, kombinuje různé materiály a různé výrobní postupy. Děti si proto na kobercích mohou hrát bosé!

Dětské koberce lze prát v pračce, takže polití koberce není problém. Teplé přírodní barvy odrážejí současné trendy v dětských pokojích. Každý koberec je jedinečný, vyrobený ručně.


Ode dneška nechte děti hrát si bosé!

Tapis Petit dbá na životní prostředí


V Tapis Petit hledají vždy nejlepší způsob, jak splnit všechny požadavky z hlediska ochrany životního prostředí a udržitelnosti. Svět se rychle mění a my se musíme postarat o budoucí generaci.

Tapis Petit podporuje sociální rovnost a bezpečné pracovní podmínky v kombinaci s ochranou životního prostředí v zemích, kde působí. Z tohoto důvodu spolupracují pouze s vybranými výrobci, kterým rovněž záleží na lidech a planetě.

Tapis Petit spolupracuje pouze s malými výrobci s certifikátem ISO, kteří se také starají o své zaměstnance a osobně je znají. Samozřejmě bez dětské práce a za poctivé a spravedlivé mzdy a bezpečné pracovní prostředí. Tapis Petit si s výrobci buduje úzké vztahy. Poctivé pracovní postupy, respekt a transparentnost jsou podmínkou dlouhodobé a udržitelné spolupráce.

Proces barvení přízí probíhá za použití nejmodernějšího vybavení a ekologicky šetrných přísad. Barviva používaná ve výrobním procesu jsou šetrná k životnímu prostředí a neškodná pro lidi, kteří v něm pracují.

Jsme nadšeni barevnými koberci do dětského pokoje od Tapis Petit a rádi bychom Vám dali příležitost nechat se inspirovat a okouzlit těmito skvělými designy nádherných koberců pro děti.