Tapis Petit dětský koberec s dinosaurem Dex

Ručně vyráběný bavlněný kulatý koberec s dinosaurem Tapis Petit Dex.

Kulatý tvar 130 x 130 cm. Lze prát v pračce.

1 990 Kč
1 - 2 týdny

Novinka podzimu 2023 - dětský koberec s dinosaurem od Nizozemské značky Tapis Petit. 

Máte jasné přání mít dinosauří pokojíček? Pak Vám tento koberec jistě udělá radost. Kdo by nemiloval tyto obrovská zvířata. Ale jak je vkusně zakomponovat do dětského pokoje? S tím si designeři hravě poradili.

Koberec je ručně vyrobený ze 100% bavlny za férových podmínek. Značka Tapis Petit se specializuje pouze na dětské koberce - jemné, měkké z přírodních materiálů, sladěné tóny barev a kvalitní zpracování. Jeho velká výhoda je možnost praní v pračce. 

 

Popis

  • kulatý koberec o rozměru 130 x 130 cm
  • lze prát v pračce na 30°
  • vyrobený ze 100 % bavlny
  • ruční výroba za férových podmínek, díky tomu je každý kus originál
  • výroba, použité materiály jsou šetrné k životnímu prostředí


Údržba

Lze prát v pračce na program ručního praní na 30°, nechat vyschnout naplocho.


Podrobnosti 

Každý koberec je jedinečný, protože jsou vyráběny ručně, koberce Fair Trade, ekologicky šetrný.

Kód Kód: TC2078
Jméno značky: Tapis Petit
Kategorie: Dětské koberce
Záruka: 2 roky
Barva: Vícebarevná
Certifikace: Fair Trade
Ekologické výrobky: Z přírodních materiálů
Materiál: 100% všívaná bavlna
Praní v pračce: Ano
Rozměry: 130 x 130 cm
Výroba: Ruční výroba
Vzor: Dinosaurus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Tapis Petit


Koberce Tapis Petit. Nizozemská značka Tapis Petit se specializuje na jemné měkké koberce pro Vaše nejmenší. Tato značka je známá přírodními materiály, sladěním barevných tónů a vynikající kvalitou. Cílem Tapis Petit je, aby tyto krásné koberce byly dostupné pro každého.

 

Zakladatelka Annemiek Wessels-Boer má více jak 20 let zkušeností v hračkářském průmyslu a maloobchodu a svou vášeň pro krásné vybavení a bytové doplňky tak realizovala založením značky Tapis Petit. Dětské koberce jsou navrženy podle hesla „Svět vám leží u nohou“. Každý koberec Tapis Petit je navíc jedinečný, vyrobený ručně ve vysoké kvalitě. Annemeiek si zakládá na dodržování Fair Trade, koberce jsou ekologicky udržitelné a šetrné k životnímu prostředí a co víc, za přijatelnou cenu.

Tapis Petit: omyvatelné dětské koberce s atraktivním designem 

Na svých cestách po světě byla Annemiek vždy připravená objevovat nové poklady. Její práce ji přiváděla do odlehlých továren, kde měla možnost navrhovat designy. Měla vždy velký zájem o kvalitu zpracování a spokojila se pouze s produkty nejvyšší kvality.

Měkké a trendy koberce pro děti 

Koberce Tapis Petit jsou inspirovány nejnovějšími trendy. Jsou měkké a speciálně navržené pro děti. Tapis Petit se zabývá navrhováním veselých a stylových koberců, které jsou cenově dostupné. Tapis Petit pracuje s materiály jako je juta, vlna a bavlna. Aby výsledný koberec Tapis Petit byl dokonalý, kombinuje různé materiály a různé výrobní postupy. Děti si proto na kobercích mohou hrát bosé!

Dětské koberce lze prát v pračce, takže polití koberce není problém. Teplé přírodní barvy odrážejí současné trendy v dětských pokojích. Každý koberec je jedinečný, vyrobený ručně.


Ode dneška nechte děti hrát si bosé!

Tapis Petit dbá na životní prostředí


V Tapis Petit hledají vždy nejlepší způsob, jak splnit všechny požadavky z hlediska ochrany životního prostředí a udržitelnosti. Svět se rychle mění a my se musíme postarat o budoucí generaci.

Tapis Petit podporuje sociální rovnost a bezpečné pracovní podmínky v kombinaci s ochranou životního prostředí v zemích, kde působí. Z tohoto důvodu spolupracují pouze s vybranými výrobci, kterým rovněž záleží na lidech a planetě.

Tapis Petit spolupracuje pouze s malými výrobci s certifikátem ISO, kteří se také starají o své zaměstnance a osobně je znají. Samozřejmě bez dětské práce a za poctivé a spravedlivé mzdy a bezpečné pracovní prostředí. Tapis Petit si s výrobci buduje úzké vztahy. Poctivé pracovní postupy, respekt a transparentnost jsou podmínkou dlouhodobé a udržitelné spolupráce.

Proces barvení přízí probíhá za použití nejmodernějšího vybavení a ekologicky šetrných přísad. Barviva používaná ve výrobním procesu jsou šetrná k životnímu prostředí a neškodná pro lidi, kteří v něm pracují.

Jsme nadšeni barevnými koberci do dětského pokoje od Tapis Petit a rádi bychom Vám dali příležitost nechat se inspirovat a okouzlit těmito skvělými designy nádherných koberců pro děti.