Vrácení zboží

Snažíme se, abyste byli s naším zbožím maximálně spokojení. I přesto se však může stát, že zboží budete potřebovat z nějakého důvodu vrátit.

Zboží je možné vrátit ve 14ti denní lhůtě bez udání důvodu. Jakmile nám zboží vrátíte, snažíme se vše vyřídit co nejrychleji, abyste nemuseli dlouho čekat.

 

Kam zboží odeslat:

Zboží odesílejte na adresu: Michaela Srbek, Polní 293/8, 251 01 Říčany, tel.: +420 723 916 003

Doporučujeme, abyste nás informovali o tom, že budete zboží vracet na naši e-mailovou adresu: info@mojimali.cz. K vracenému zboží nezapomeňte přiložit formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy, jehož vzor najdete na našich stránkách ZDE. Pro rychlé vyřízení uveďte ve formuláři číslo objednávky, příp. daňového dokladu nebo přiložte kopii faktury k zásilce.

Prosíme, abyste nám vraceli zboží nepoužité a nepoškozené. Nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu, kam Vám budeme moci částku vrátit.

 

Jak se počítá 14ti denní lhůta na vrácení

Postačí, aby nám v této lhůtě bylo odstoupení odesláno podle § 1829 ve spojení s ust. § 1818 zák. č. 89/2012 obč. z.

 

Pokud odstoupíte od kupní smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečných prodlev a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o Vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání nabízený naší společností). S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme nebo než prokážete, že jste zboží odeslali zpět, podle toho, co nastane dříve. Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použili pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčili jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další poplatky.

Podrobné informace o odstoupení od kupní smlouvy najdete v našich Obchodních podmínkách.