Dětská tapeta Provence Check Beige Blue LARGE

Tapeta s velkým kostkovaným vzorem v béžovo / modré barvě - Provence Check Beige Blue od značky Dekornik.

Možnost i v modrém provedení a ve velikosti SMALL a MEDIUM.

Tapeta se prodává po pruzích / rolích o rozměru 100 x 280 cm.

 

 

2 570 Kč
2 - 3 týdny

 Tento vzor je ideální do pokojíčků, které chcete zútulnit, navodit hřejivou atmosféru a dodat klidu.

Kostkovaný vzor je opravdu velký, elegantní, pruh je po 25 cm, ideální na celou stěnu.

 

Modrá barva je tlumená, stejně tak jako neutrální béžová. 

Tato tapeta tvoří krásné pozadí a dá vyniknout další dekoraci či nábytku.

 

Kostku považuji za jeden z klasických vzorů, který v pokojíčcích miluji. Vypadá kouzelně na povlečení, doplňcích, ale i na velké ploše. 

Proto Vám s velkou radostí představuji tuto novinku podzimu 2023 od značky Dekornik, která mi dlouho na trhu chyběla. 

 

Tapeta je rozdělena do pruhů:

  • Výška: 280 cm
  • Šířka: 100 cm

Cena je za jeden pruh tapety.

 

 Tyto pruhy se vejdou do každého standardního bytu, protože je k dispozici dalších 20 cm délky, takže můžete řezat na výšku vaší zdi. Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit stěnu a objednat požadovaný počet pruhů. Už nebudete potřebovat rozsáhlé odborné konzultace. Tady nemůžete udělat chybu. Úzké pruhy tapety zaručují, že tapeta bude téměř dokonale sedět na šířku stěny. A co víc, opakující se vzor, ​​kde každý z pruhů vypadá stejně, umožňuje prvkům vzoru bezchybné uspořádání na stěně, jakmile tapetu nalepíme od stropu. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

 

Technické parametry:

Naše tapety vyrábíme na speciálním materiálu, který jsme na trhu velmi dlouho hledali. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý. Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho aplikaci doporučujeme použít lepidlo bez rozpouštědel. Doporučujeme zejména lepidlo Flugger 377 (nejedná se o reklamu, tento produkt v našem studiu používáme vždy k aplikaci tapet, proto doporučení).

Kód Kód: 1122009936605
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Tapety do dětského pokoje
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová, Bílá, Modrá
Materiál: Papír
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Šířka tapety: 100 cm
Určení: Pro dívky, Pro kluky
Výška tapety: 280 cm

Jak lepit tapety Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.