S kódem JEDEME máte nyní dopravu zdarma

Dětská tapeta Provence Check Beige Blue SMALL

Tapeta s jemným kostkovaným vzorem - Provence Check Beige Blue SMALL od značky Dekornik.

Možnost i v růžovém provedení a ve velikosti MEDIUM a LARGE.

Tapeta se prodává po pruzích / rolích o rozměru 100 x 280 cm.

2 490 Kč
2 - 3 týdny

 Tento vzor je ideální do pokojíčků, které chcete zútulnit, navodit hřejivou atmosféru a dodat klidu.

Vzor je opravdu hustý, linka je po 6 cm, je tedy ideální v kombinaci s jednoduchým nábytkem v jedné barvě nebo přírodním stylu, na jednu nebo dvě zdi.

Barvy jsou tlumené, neutrální béžová a jemná modrá se hodí jak pro holčičky, tak i chlapečky.

 

Kostku považuji za jeden z klasických vzorů, který v pokojíčcích miluji. Vypadá kouzelně na povlečení, doplňcích, ale i na velké ploše. 

Proto Vám s velkou radostí představuji tuto novinku od značky Dekornik, která mi dlouho na trhu chyběla. 

 

Tapeta je rozdělena do pruhů:

  • Výška: 280 cm
  • Šířka: 100 cm

Cena je za jeden pruh tapety.

 

 Tyto pruhy se vejdou do každého standardního bytu, protože je k dispozici dalších 20 cm délky, takže můžete řezat na výšku vaší zdi. Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit stěnu a objednat požadovaný počet pruhů. Už nebudete potřebovat rozsáhlé odborné konzultace. Tady nemůžete udělat chybu. Úzké pruhy tapety zaručují, že tapeta bude téměř dokonale sedět na šířku stěny. A co víc, opakující se vzor, ​​kde každý z pruhů vypadá stejně, umožňuje prvkům vzoru bezchybné uspořádání na stěně, jakmile tapetu nalepíme od stropu. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

 

Technické parametry:

Naše tapety vyrábíme na speciálním materiálu, který jsme na trhu velmi dlouho hledali. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý. Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho aplikaci doporučujeme použít lepidlo bez rozpouštědel. Doporučujeme zejména lepidlo Flugger 377 (nejedná se o reklamu, tento produkt v našem studiu používáme vždy k aplikaci tapet, proto doporučení).

Kód Kód: 1122009936803
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Tapety do dětského pokoje
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová, Bílá, Modrá
Materiál: Papír
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Šířka tapety: 100 cm
Určení: Pro dívky, Pro kluky
Výška tapety: 280 cm

Jak lepit tapety Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.