Dětské samolepky srdíčka Cappuccino Pink

Dětské samolepky na zeď srdíčka v barvě Cappuccino Pink od značky Dekornik.

Stejnou sadu naleznete i v modré barvě. 

 

740 Kč
Skladem (2 ks)

 

Sada krásných samolepek na zeď do dětského pokoje, která dokáže změnit celou atmosféru prostoru, pokoj bude útulnější a teplejší. 

Srdíčka nepravidelného tvaru jsou nanesena na šablonu o rozměru 50 x 30 cm a jsou velké cca 6,5 cm. 

Barevná škála sahá přes Cappuccino hnědou barvu až po lososovou a jemnou růžovou.

 

Snadná aplikace - stačí odlepit a jemně přilepit na zeď. Samolepky by měli jít také snadno odlepit, ale vždy také záleží na nátěru, struktuře stěny či slunečním záření, to vše může mít na odlepení jakýchkoli samolepek vliv. 

 

Rozměr šablony : 50 x 30 cm

Počet srdíček : 32 ks

Rozměry srdíček : cca 6, 5 cm

 

Samolepky jsou vyřezávané z kvalitní fólie se silným lepidlem.

Jsou omyvatelné, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Materiál je dovážen z Belgie a firma Dekornik ho používá již 7 let.

 

Pozor

Před nalepením samolepky - stěnu důkladně připravte a očistěte od prachu nebo mastnoty. Samolepky nalepte nejdříve cca 20dní od nátěru poslední malby.

 

Kód Kód: 1122009402803
Jméno značky: Dekornik
Kategorie: Samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Pro děti ve věku: Novorozenci, Děti ve školce, Batolata, Děti ve škole
Určení: Pro dívky
Vzor: Srdce

Jak lepit samolepky Dekornik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Značka Dekornik


Značka Dekornik, která vznikla v Paříži 2009 se zaměřuje především na děti a dětské dekorace, jako jsou veselé a hravé samolepky nebo odolné tapety na zeď.

Vše začalo v Paříži

Stručná historie společnosti Dekornik

Historie značek obvykle začíná u jednoho člověka. A tak tomu bylo i v případě společnosti Dekornik. Kasia "Bachor", profesí i povoláním grafička, přistává v roce 2009 se svým přítelem Maciekem na pařížském letišti Charlese de Gaulla. Jejich romantický výlet se stává počátkem podnikatelského nápadu. Kasia je fascinována vysokým počtem nádherných dekorací v malých buticích na Montmartru. Po příjezdu do Polska se rozhodne vytvořit značku, která tento okouzlující francouzský design implementuje do polských bytů. 

Tak se - 1. prosince 2009 - zrodil Dekornik. Od té chvíle Kasia navrhuje všechny vzory, zatímco Maciek dohlíží na výrobu.

Dekornik získává na polském trhu uznání a projekty se začínají objevovat v prestižních periodikách.

 

Po pěti letech se k týmu Dekorniku připojuje Paulina "Młoda", která způsobuje revoluci ve fungování firmy. Společně s Kasiou se rozhodnou dělat jen to, co jim přináší největší radost, tedy ... dekorace dětských pokojíčků. Od roku 2014 se Dekornik přesouvá k dětským pokojíčkům a navrhuje pouze samolepky a tapety pro nejmenší. Dívky se také rozhodnou spolupracovat s dalšími grafickými designéry, jejichž práce si váží a jejichž osobnosti zbožňují: Kasia Goraj Stróżyńska, Magda Nowakowska, Ewa Najwojczyk.

V současné době pracují na lince Varšava-Palermo, ačkoli sídlo společnosti se stále nachází v půvabném a zeleném zákoutí v centru Varšavy. Kasia je tvůrčí silou společnosti Dekornik, zatímco Paulina je mistryní marketingu.

Dekornik je nejrozpoznatelnější značkou polských tapet a samolepek na zeď. Je zastoupena také na různých evropských trzích.